H&S Garage svojim klientom ponúka kompletnú škálu detailingoveho čistenia vozidiel, služby spojené s korekciou, leštením laku a ochranou laku pred vonkajšími vplyvmi, voskovanie s voskami s vysokým obsahom karnauby až po aplikáciu sklo-keramickej ochrany laku.

Detailing

H&S Garage ponúka pre automobilových nadšencov aj profesionálne služby v oblasti detailingu, ktoré dokážu dodať Vášmu autu vzhľad nového auta. Pri detailingu prechádza Vaše auto dokonalou interiérovou a exteriérovou starostlivosťou do najmenších detailov po celom aute. Detailing je trošku náročnejší na čas ale výsledok stojí za to. Rozsah detailingu záleží od stavu vozidla a požiadavkám zákazníka. Všetky naše ponúkané detailingove programy ponúkajú úplnú korekciu laku. V H&S Garage používame najmodernejšie značky, ktoré sa spájaju s najmodernejšou technológiou na trhu. Na leštenie používame výhradne leštičky RUPES a na ochranu laku prípravky CERAMIC PRO.

Leštenie

K detailingu patrí určite aj najnáročnejším úkonom a tým je leštenie laku vozidla, ktoré je možné vykonať vo viacerých stupňoch a tým docieliť dokonalý vonkajší vzhľad laku Vášho automobilu. Lak automobilu je veľmi náchylní na poškriabania ktoré ľahko vznikajú v automatických umyvárkach, neodborným ručným umývaním, škrabancov z parkovísk…  Po celkovom viacstupnovom preleštení laku Vaše auto dostane hladkosť, lesk a perfektný odvod vody.  Na takto preleštenom laku sa nečistoty udržujú len ťažko a laku tým predĺžite životnosť o niekoľko rokov.

Napíšte nám

Neviete, ktorý program je pre Vás ten správny? Objednajte sa cez kontaktný formulár na bezplatnú konzultáciu. Náš technik zhodnotí stav vozidla, vysvetlí všetky postupy a odporučí ten správny program a produkty pre čo najlepší výsledok. Zároveň Vám ponúkneme dlhodobý údržbový program na základe Vaších požiadaviek, vhodný pre Vaše vozidlo, ktorý zabezpečí dokonalý vzhľad Vášho vozidla a zároveň Vám ušetrí financie.

Budeme vás kontaktovať do jedného pracovného dňa.

H&S GARAGE © Copyright 2018